Чим відрізняється грижа від протрузії?

Поперекова грижа з’являється, коли хрящовий диск, що з’єднує два хребці, втрачає форму. Міжхребцевий диск складається із зовнішнього, жорсткого хрящового шару з волокнистим кільцем та частини, що заповнює центр, тобто пульпоз ядра.

Як утворюеться протрузія

Чим відрізняється грижа від протрузії?

Коли фіброзне кільце змінює своє положення або в ньому утворюється тріщина, утворюється опуклість або протрузія. Якщо фіброзне кільце розривається і відкривається вихід для атеросклеротичного ядра, то мова йде про грижу.

І випинання диска, і грижа викликають здавлення структур поруч з міжхребцевим диском. Якщо це стосується нижніх кінцівок, то проблема проявляється болем, відсутністю відчуттів і паралічем. І дископатія, і протрузія диска викликають параліч, але хірургічні рекомендації неоднакові.

Існують помилкові уявлення про те, що операція потрібна для дископатії і не потрібна хірургічна операція з приводу протрузії диска. Тип втручання не диктується типом захворювання лише попередніми неврологічними тестами. Існує багато видів дископатії, які не мають симптомів і не потребують операції, а також поява дисків, які провокують параліч і вимагають негайного хірургічного втручання.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.